Геморой: самолікування продовжує муки

Геморой визнаний одним з найбільш поширених захворювань серед населення.

Обратите внимание!
Команда портала BudiZdorov.com внимательно изучила рекламируемые в Интернете средства для лечения печени. Мы рекомендуем Leviron Duo. Он состоит из натуральных компонентов, а его польза доказана сотнями отзывов. Приобретайте препарат только на официальном сайте! Перейти на официальный сайт...

Статистика по частоті захворювання гемороєм зовсім невтішна: від нього страждає 8 з 10 чоловік, а у кожного 20-го в ході обстеження виявлені поліпи або навіть рак прямої кишки!

На превеликий жаль, ці страхітливі цифри не є стимулом для більшості жителів нашої плауети звертатися за професійною медичною допомогою.

Багато хворих вважають за краще вирішувати свої проктологічні проблеми самостійно, тим самим тільки затягуючи хворобу і погіршуючи ситуацію.

Однак необхідно пам’ятати, що стихійне і непрофесійне лікування — це прямий шлях до оперативного втручання або до ще більш серйозних наслідків.

Наскільки небезпечно самолікування геморою?

В першу чергу небезпека самолікування геморою полягає в тому, що є ймовірність пропустити онкологічні захворювання прямої кишки, як доброякісні, так і злоякісні. Пацієнт може довгі десятиліття лікувати самостійно геморой, не підозрюючи про більш серйозну патологію.

Крім того, людина не може поставити собі вірний діагноз, списуючи будь-які проблеми в області ануса на геморой. В клініку приходить багато пацієнтів, які лікували геморой, а при ретельному обстеженні прямої кишки нашими фахівцями у них виявляється анальна тріщина. Але ж лікування в першому і в другому випадках має бути абсолютно різним. І це — далеко не найгірший варіант.

Чим можна допомогти пацієнтові, у якого є всі ознаки геморою?

Самолікування геморою тільки примножує муки пацієнта. Єдиний вірний спосіб почати правильне, а головне, своєчасне лікування — це звернутися за професійною медичною допомогою в своєму місті.

Лікар-проктолог вже в перший день відвідин поставить правильний діагноз за допомогою сучасного обладнання.

Наприклад, для того, щоб провести ретельний огляд прямої кишки і поставити точний діагноз фахівець може скористатися аноскопом (огляд прямої кишки на глибину 6 см) або ректоскопом (огляд на глибину 20 см). Причому у пацієнта є можливість самостійно спостерігати результати відеоогляду на екрані монітора.

Переваги «ОН Клінік» в тому, що потрапляючи сюди, пацієнт забуває про біль, з якою він стикається практично щодня.

Методики, які тут застосовують для лікування геморою, ефективні, безболісні і безопераційні (малоінвазивні).

Рекомендовано докторами!
Врачи сошлись во мнении, что чистить нужно даже здоровую на вид печень. Не ждите, когда симптомы проявятся! Не запускайте печень! Врачи рекомендуют использовать Leviron Duo. Подробнее здесь...

Можливості сучасної медицини, втілені в «ОН Клінік», повністю змінюють уявлення людей про проктологічний огляд. Головна умова для комфортного і дієвого лікування геморою — це своєчасне звернення до фахівців.

ВАЖНО ЗНАТЬ!
gepatit Врачи в шоке! Это средство восстанавливает печень!
Ссылка на основную публикацию