Геморой: самолікування продовжує муки

Геморой визнаний одним з найбільш поширених захворювань серед населення.

Статистика по частоті захворювання гемороєм зовсім невтішна: від нього страждає 8 з 10 чоловік, а у кожного 20-го в ході обстеження виявлені поліпи або навіть рак прямої кишки!

На превеликий жаль, ці страхітливі цифри не є стимулом для більшості жителів нашої плауети звертатися за професійною медичною допомогою.

Багато хворих вважають за краще вирішувати свої проктологічні проблеми самостійно, тим самим тільки затягуючи хворобу і погіршуючи ситуацію.

Однак необхідно пам’ятати, що стихійне і непрофесійне лікування — це прямий шлях до оперативного втручання або до ще більш серйозних наслідків.

Наскільки небезпечно самолікування геморою?

В першу чергу небезпека самолікування геморою полягає в тому, що є ймовірність пропустити онкологічні захворювання прямої кишки, як доброякісні, так і злоякісні. Пацієнт може довгі десятиліття лікувати самостійно геморой, не підозрюючи про більш серйозну патологію.

Крім того, людина не може поставити собі вірний діагноз, списуючи будь-які проблеми в області ануса на геморой. В клініку приходить багато пацієнтів, які лікували геморой, а при ретельному обстеженні прямої кишки нашими фахівцями у них виявляється анальна тріщина. Але ж лікування в першому і в другому випадках має бути абсолютно різним. І це — далеко не найгірший варіант.

Чим можна допомогти пацієнтові, у якого є всі ознаки геморою?

Самолікування геморою тільки примножує муки пацієнта. Єдиний вірний спосіб почати правильне, а головне, своєчасне лікування — це звернутися за професійною медичною допомогою в своєму місті.

Лікар-проктолог вже в перший день відвідин поставить правильний діагноз за допомогою сучасного обладнання.

Наприклад, для того, щоб провести ретельний огляд прямої кишки і поставити точний діагноз фахівець може скористатися аноскопом (огляд прямої кишки на глибину 6 см) або ректоскопом (огляд на глибину 20 см). Причому у пацієнта є можливість самостійно спостерігати результати відеоогляду на екрані монітора.

Переваги «ОН Клінік» в тому, що потрапляючи сюди, пацієнт забуває про біль, з якою він стикається практично щодня.

Методики, які тут застосовують для лікування геморою, ефективні, безболісні і безопераційні (малоінвазивні).

Можливості сучасної медицини, втілені в «ОН Клінік», повністю змінюють уявлення людей про проктологічний огляд. Головна умова для комфортного і дієвого лікування геморою — це своєчасне звернення до фахівців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
       
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector