Геморой: профілактика — добре, але лікування — краще!

Ступінь поширеності такого проктологічного захворювання, як геморой, становить 120 чоловік на 1000 дорослого населення. Погодьтеся, це досить високий відсоток.

Тоді незрозуміло, чому геморой відноситься до категорії тих захворювань, про які краще не говорити вголос і з якими якось соромно і ніяково показатися лікарю.

Але якщо подумати, адже ми періодично звертаємося за медичною допомогою, коли у нас виникають проблеми зі шлунком або кишечником. Однією з частих причин геморою є саме порушення травного процесу внаслідок неправильного харчування.

Людина, що страждає запорами або проносами, схильна до розвитку геморою.

Давайте дізнаємося думку кваліфікованого лікаря-проктолога «ОН Клінік» Чумака С.О., про те, як неправильне харчування і порушення випорожнення впливають на розвиток геморою.

Які продукти необхідно вводити в раціон для нормальної роботи кишечника.

Організм людини повинен щодня отримувати достатню кількість води і рослинної клітковини. Як правило, у більшості людей основу раціону становить білкова їжа, а не овочі і фрукти, які як раз багаті необхідної клітковиною. На жаль, багато хто також віддає перевагу сокам, напоям, каві і чаю, а не воді.

Однак саме чиста вода розріджує калові маси, роблячи їх м’якими, збільшуючи в обсязі і полегшуючи їх виведення з організму. Гострі, мариновані, копчені продукти і алкоголь також негативно позначаються на нормальній роботі кишечника, тому що така їжа підсилює приплив крові до малого тазу, що призводить до застою.

Яким чином порушення випорожнення призводять до розвитку геморою.

Погана робота кишечнику призводить до тривалої затримки калу в товстій кишці. Калові маси ущільнюються і тиснуть на стінки прямої кишки і на судини, перекриваючи природний кровотік.

Щільні калові маси травмують слизову, що призводить до появи мікротріщин. Крім того, під час дефекації людині доводиться тужитися, а це ще більше підсилює приплив крові до малого тазу, і на цьому фоні часто розвивається геморой.

Звичайно, для профілактики геморою і його загострень було б правильно дотримуватися основ правильного харчування.

Але геморой, з’явившись одного разу, буде продовжувати прогресувати, завдаючи все більше неприємностей своєму власникові. Навіщо вчитися жити з гемороєм, якщо від нього можна позбутися раз і назавжди!

Міжнародна мережа медичних центрів «ОН Клінік» проводить діагностику та лікування геморою і анальних тріщин. Унікальність методів полягає в тому, що лікування проводиться без операції. В залежності від стадії захворювання застосовуються різні методи — консервативна терапія, легірування гемороїдальних вузлів, інфрачервона фотокоагуляція вузла.

Консультації ведуть досвідчені і високопрофесійні проктологи, які за допомогою новітнього відеообладнання проведуть проктологічний огляд хворого, поставлять точний діагноз, виявлять причини розвитку захворювання, призначать необхідне лікування і відповідну дієту. А головне, що в «ОН Клінік» всі процедури проводяться безболісно, в максимально комфортних умовах для пацієнта і в найкоротші терміни.

Виходить, немає нічого ганебного в тому, щоб отримати якісне та ефективне лікування і позбавитися від геморою назавжди!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
       
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Adblock detector